Czarny Koń wygrał! Finał międzyrzeckiej halówki pod dyktando FCK Tobago [WIDEO, ZDJĘCIA]

Adam Janaszek
Ponad 200 osób kibicowało zespołom, które walczyły o czołowe lokaty w finale Międzyrzeckiej Ligi Halowej, który rozegrany został w sobotę, 17 lutego, w hali sportowo-widowiskowej w Międzyrzeczu. W walce o trzecie miejsce Mafia pokonała KS Czarnych Bledzew. Najwięcej emocji wzbudził finałowy pojedynek, w którym zmierzyły się zespołu Uchański Logistyka z Pszczewa oraz czarny koń tegorocznej edycji MLH – FCK Tobago, w którym grali zawodnicy FC Kursko wspierani przez piłkarzy klubów AS Pieski i Pogoń Skwierzyna. Artur Anuszewski
Zawodnicy FCK Tobago wygrali rozgrywki Międzyrzeckiej Ligi Halowej. W finałowym pojedynku pokonali zespół Uchański Logistyk 3:2. Trzecie miejsce zajęła Mafia, a czwarte KS Czarni Bledzew.

Ponad 200 osób kibicowało zespołom walczączym o czołowe lokaty w finale Międzyrzeckiej Ligi Halowej, który rozegrany został w sobotę, 17 lutego, w hali sportowo-widowiskowej w Międzyrzeczu. W walce o trzecie miejsce Mafia pokonała KS Czarnych Bledzew. Najwięcej emocji wzbudził finałowy pojedynek, w którym zmierzyły się zespołu Uchański Logistyka z Pszczewa oraz czarny koń tegorocznej edycji MLH – FCK Tobago, w którym grali zawodnicy FC Kursko wspierani przez piłkarzy klubów AS Pieski i Pogoń Skwierzyna.

W poprzedniej edycji międzyrzeckiej halówki FCK Tobago zajęło dziewiąte miejsce. Awans tego zespołu do finałów był olbrzymią niespodzianką dla uczestników rozgrywek i kibiców. Tym większe było ich zaskoczenie, kiedy w finałowym pojedynku wygrali 3:2 i wrócili do rodzinnych miejscowości w glorii zwycięzców.

Finałowy pojedynek obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji. O wygranej FCK Tobago zdecydowała bramka zdobyta przez Kacpra Kozdrowskiego niespełna minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego!

Relacja z meczu w środę, 21 lutego, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.