Wybierz region

Wybierz miasto

  Cashflow w Przytocznej

  Gminny Ośrodek Kultury
  Przytoczna, ul. Główna/42

  16:00 Sobota, 8 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert zespołu Cashflow z okazji dziesiątych urodzin T-Teens. Występ odbędzie się 8.4 w sali kinowej GOK Przytoczna.
  W programie mnostwo atrakcji.

  Uczestnicy programu Must be the Music, Laureaci III miejsca na Country Music Award 2013 w Pullman City oraz II Miejsca w Przepustce do Mrągowa 2014. Zdobywcy tytułu Nowy Wykonawca Roku 2015 wg Plebiscytu Dyliżanse. Otrzymali rownież nagrodę od forum countrymusic.pl w kategorii Wykonanie Roku 2015. Koncertują intensywnie w Polsce i za granicą.
  Zespoł Cashflow tworzą zawodowi muzycy oraz miłośnicy rock and rolla i muzyki country. Dzięki udziałowi, w najważniejszych festiwalach tematycznych, i uznaniu w środowisku muzycznym, zaliczają się obecnie do czołowki gatunku country/ rock n roll w Polsce.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ