Piłkarski weekend na boiskach powiatu międzyrzeckiego [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Rozegrana w sobotę, 7 kwietnia, 20. kolejka rozgrywek w gorzowskiej klasie okręgowej okazała się pechowa dla GKS z Zjednoczonych. Piłkarze z Bledzewa zmierzyli się na boisku w Zemsku ze Stalą Sulęcin. Już w czwartej minucie, goście zdobyli pierwszą bramkę, ale potem inicjatywę przejęli zawodnicy GKS. Po bramkach zdobytych przez Przemysława Wawrzyszkę i Radosława Pawełkiewicza zakończyli pierwszą połowę korzystnym dla gospodarzy wynikiem 2:1. Dariusz Brożek
Piłkarze z Bledzewa ulegli w sobotę zawodnikom z Sulęcina, natomiast Zjednoczeni z Przytocznej przegrali z liderami ze Słubic. Bogini zwycięstwa sprzyjała zawodnikom z Międzyrzecza, którzy wygrali na wyjeździe z Łucznikiem.

Druga połowa bardzo twardego, męskiego spotkania obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji. Zawodnicy z Bledzewa nie potrafili skutecznie zakończyć swoich rajdów ma bramkę rywali i po utracie dwóch kolejnych goli ostatecznie musieli uznać ich wyższość.

Zobacz zdjęcia i wideo z ostatniego meczu siatkarzy Orła

Piłkarze Zjednoczonych zmierzyli się na własnym boisku z liderami rozgrywek z Polonii Słubice. Goście nie dali im najmniejszych szans. W czwartej minucie Ihor Myrko z Poloni rozpoczął prawdziwa paradę bramek, którą na siedem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego zakończył jego klubowy kolega Bartosz Roman ustalając wynik spotkania na 6:0 dla gości.

Kolejne zwycięstwo odnotowali zawodnicy MKS Orzeł Międzyrzecz. Podczas wyjazdowego spotkania w Strzelcach Krajeńskich podopieczni Rafała Wojewódki wygrali z miejscowym Łucznikiem 2:1. Listę bramek otworzył wprawdzie w 34 minucie zawodnik gospodarzy, ale cztery minuty później Tomasz Puncewicz wyrównał na 1:1, natomiast na kwadrans przed zakończeniem meczu Damian Cieciński zdobył kolejną i ostatnią już w tym spotkaniu bramkę.

Relacja z sobotnich spotkań w aktualnym tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”