Wielka inwestycja niedaleko Międzyrzecza. To ewenement na skalę całej Polski

Artur Matyszczyk
Artur Matyszczyk
W pierwszym etapie inwestycji, na powierzchni 4,5 ha powstaną obiekty związane z obsługą techniczną pojazdów, strefą socjalną oraz szkoleniową dla pracowników
W pierwszym etapie inwestycji, na powierzchni 4,5 ha powstaną obiekty związane z obsługą techniczną pojazdów, strefą socjalną oraz szkoleniową dla pracowników Archiwum firmy Koimex
Hotel z pokojami dla pracowników, duży parking dla samochodów ciężarowych i osobowych czy bezobsługowa stacja paliw - to wszystko powstaje w Mostkach, pod Świebodzinem, 25 minut autem od Międzyrzecza. Inwestorem jest firma Koimex.

W Świebodzinie powstaje nowoczesna baza transportowo - logistyczna

Prace ruszyły już w październiku. Co powstaje w Mostkach, pod Świebodzinem? Nowoczesna baza transportowo - logistyczna. Zobaczcie imponujące zdjęcia z lotu ptaka >>>

W pierwszym etapie inwestycji, na powierzchni 4,5 ha powstaną obiekty związane z obsługą techniczną pojazdów, strefą socjalną oraz szkoleniową dla pracowników.

M.in. bezobsługowa stacja paliw, nowoczesne zaplecze techniczne (biura działu technicznego, sala szkoleniowa, centrum serwisowe, magazyn części, okręgowa stacja kontroli pojazdów), komfortowy hotel dla kierowców czy olbrzymi parking dla pojazdów ciężarowych oraz osobowych.

To ewenement na skalę całej Polski

- To będzie ewenement na skalę całej Polski. Inne firmy ograniczają ilość zatrudnienia, a my nie tylko zwiększamy, ale także poprawiamy jego jakość - analizuje Janusz Kowalczyk prezes firmy Koimex. - Wiadomo, że przy porównywalnych zarobkach pracownicy zwracają uwagę na wartości dodane.

Zakończenie pierwszego etapu inwestor zaplanował na pierwszy kwartał 2021 roku. To jednak nie koniec. Drugi etap zakłada budowę na 11 ha nowoczesnych magazynów logistycznych o łącznej powierzchni 80 tysięcy metrów kwadratowych!

Realizacja drugiego etapu inwestycji w Mostkach planowana jest od roku 2021.

ZOBACZ WIDEO: Świebodzin. Nasz dziennikarz znalazł borowiki potwory

Wideo

Dodaj ogłoszenie