Bieg Mikołajkowy w Skwierzynie: wystartujesz w nim, gdziekolwiek jesteś. Tak możesz pomóc dzieciom!

red.
Bieg Mikołajkowy w Skwierzynie zawsze miał cel charytatywny, ale... przy okazji był kapitalną zabawą. Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznej edycji!
Bieg Mikołajkowy w Skwierzynie zawsze miał cel charytatywny, ale... przy okazji był kapitalną zabawą. Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznej edycji! Daniel Andalukiewicz
Tego jeszcze nie było: III Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Skwierzynie, odbędzie się... wszędzie! Serio! Bo nie jest ważne, gdzie jesteś. I tak możesz wziąć w nim udział. Jak to możliwe?

Zwykłe zawody biegowe wyglądają tak: ludzie zbierają się na starcie i razem ruszają, by najlepsi dobiegli pierwsi na mecie. Teraz jednak nie wolno spotykać się w grupach. Dlatego organizatorzy III Biegu Mikołajkowego na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Skwierzynie wpadli na pomysł, by każdy… pobiegł osobno. Dzięki temu każdy, choćby akurat był w Chicago, Czechowicach Dziedzicach czy Warszawie, może wziąć udział w imprezie! Jak?

Proste zasady. Dla każdego!

Zasady są proste. Oto one:

  • Przebiegnij 3 km w wybranym przez siebie miejscu
  • Wesprzyj dowolną kwotą skwierzyński Dom Dziecka
  • Prześlij zdjęcie lub podgląd trasy biegu

Czas na wykonanie zadania jest długi. Termin wirtualnego biegu zaczyna się 1 grudnia i kończy 18 grudnia.

„Zebrane pieniądze pomogą urozmaicić naszym podopiecznym święta Bożego Narodzenia, a jest to szczególnie trudny okres dla naszych dzieci. Liczymy na wasze wsparcie”

– piszą organizatorzy.

Nie biegasz? To po prostu wpłać

Informacje i szczegóły znajdziecie na stronie www.skwierzyna.naszosir.pl oraz pod numerem telefonu 95 717 04 89. A jeśli bieganie to nie wasza bajka, to po prostu wesprzyjcie zbiórkę. Link do niej jest TUTAJ.

Na końcu galerii znajduje się plakat, dotyczący tegorocznej edycji, na którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

ZOBACZ KONIECZNIE
Bieg Mikołajkowy - tak wyglądała pierwsza edycja zawodów

SKWIERZYNA ZAPRASZA

Wideo

Dodaj ogłoszenie